مبل شویی در اسلامشهر

با قالییشویی ایرانیان اسلامشهر تماس بگیرید.

مبل شویی در اسلامشهر

مبل شویی در اسلامشهر یکی از مهمترین خدمات قالیشویی ایرانیان است.که با سرویس رایگان برای کلیه مناطق اسلامشهر وحومه انجام می گیرد. بدون شک مبل به یک بخش جدا نشدنی از دکوراسیون منازل ایرانی تبدیل شده است. در جهت حفظ زیبایی وسلامت این کالا یکی از اقدامات مهم شستشوی مبلمان به روش درست واصولی است.قالیشویی ایرانیان بهترین وبا کیفیت ترین نوع شستشوی مبل در اسلامشهر را به شما ارائه می دهد.بهترین ومجربترین پرسنل را به خدمت شما می فرستد.

قیمت مبل شویی در اسلامشهر

خدمات قیمت
شستشوی مبلمان 7نفره معمولی550/000 تومان
شستشوی مبلمان 7 نفره تشک دوبل600/000 تومان
شستشوی مبلمان9 نفره معمولی650/000 تومان
شستشوی مبلمان 9 نفره تشک دوبل720/000 تومان
شستشوی ست 5 نفره معمولی450/000 تومان
شستشوی ست 5 نفره تشک دوبل480/000 تومان
شستشوی کوسن هر عدد20/000 تومان
شستشوی صندلی ناهار خوری40/000 تومان
شستشوی خوشخواب تک نفره420/000تومان
شستشوی خوشخواب دو نفره550/000 تومان
شستشوی پشتی(جفتی)توافقی

تاریخ به روز رسانی قیمت:خرداد 1402

قیمت مبل شویی در اسلامشهر چطور محاسبه می شود ؟

قیمت مبل شویی در اسلامشهربه تعداد مبلمان ونوع نشیمن مبلمان بستگی دارد.نشیمن بعضی از مبلمان یک تکه وبعضی دوبل است.قیمت مبلمان تشک دوبل نسبت به مبلمان معمولی اندکی گرانتر است.چون تمام سطوح تشک جدا شونده نیز باید شست وشو شود که هم زمانبر خواهد بود وهم مقدار مواد شوینده بیشتری لازم دارد.با همه ی این توضیحات ،قیمتهای شستشوی انواع مبل در جدول بصورت شفاف وارد شده است.وبعد از انجام خدمت هیچ گونه هزینه اضافی به هیچ عنوان از مشتری دریافت نمی شود.هزینه ی ایاب وذهاب برای خدمات مبل شویی در اسلامشهر رایگان است.

بهترین مبل شویی در اسلامشهر مبل شویی ایرانیان است.

خشک شویی مبل در اسلامشهر

مبل شویی در اسلامشهراز جمله خدمات اصلی قالیشویی ایرانیان اسلامشهراست.ما مبل های شما را با استفاده از مدرن ترین دستگاهها وبهترین مواد شوینده ممکن شستشو میدهیم.در این روش نیازی به حمل مبلمان نیست،وتنها چند ساعت بعد از شستشو میتوانید از مبلمان خود استفاده کنید.

بهترین مبل شویی اسلامشهر

علیرغم دقت ووسواس در نگهداری از مبلمان در منزل ،کثیفی مبلمان در گذر زمان اجتناب ناپذیر است ویا حتی با ریختن مواد غذایی ونوشیدنی ممکن است مبلمان کثیف ولکه دار شود.در اینصورت اقدام به شست وشوی دستی و با مواد شوینده خانگی کار اشتباهی است چون الیاف پارچه مبلمان آسیب می بیند. در سالهای گذشته  وقتی مبلمان پارچه ای شما پس از مدتی کثیف می شدچاره ای جز عوض کردن رویه ویا حتی خود مبلمان نبود ،اما امروز به لطف تکنولوزی  می توان بدون باز کردن رویه مبلمان وبه کمک دستگاه وکیوم ،شستشوی مبل را به بهترین شکل ممکن انجام داد.بنابراین شستشوی مبل خود را به یکی از مراکز مبل شویی خوب در اسلامشهر بسپارید . بهترین مبل شویی در اسلامشهر چه ویژگیهایی دارد. *صداقت در خدمات *کیفیت خدمات *تضمین سلامت مبلمان

صداقت در خدمات 

ما معتقدیم صداقت کلید رضایت مشتری است.اعلام دقیق تعرفه ها وشرایط انجام کار ،خوش قولی در انجام کار، انجام به موقع خدمات بر اساس تعهدات ارائه شده، موجب اعتبار ما نزد مشتریان شده است.تنها کافیست برای مشاوره وکسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کیفیت شستشو

جنس پارچه هر مبلی  با مبل های دیگر متفاوت است وبرای شستشوی آن نیازمندانتخاب مواد شوینده مناسب وفرچه مناسب با درجه زبری مشخص است.اپراتور با تجربه باید بتواند با فشار مشخصی سطح پارچه مبل راشست وشو دهد.

مبل شویی با دستگاه اسپری وکیوم در اسلامشهر

تضمین سلامت مبلمان

شستشوی مبلمان نیازمند وسایل مخصوص وتجربه مناسب است.پار چه های مبلی ،بخصوص در مبلمان کار کرده ممکن است دوام وقوام پارچه های نو را نداشته باشند. در این شرایط کار شستشوی مبلمان بسیار حساس ونیازمند دقت بالاست . بهترین قالیشویی در اسلامشهر تضمین میکند،مبلمان شمارا بدون کوچکترین ایراد وبا بهترین کیفیت شستشو دهد.

ما در قالیشویی در اسلامشهرآماده ارائه این خدمت به مشتریان گرامی هستیم.

سرویس رایگان به سراسر اسلامشهر

فیلم مبل شویی در اسلامشهر

از طریق واتساپ در خدمت شما هستیم ..
ارسال