قالیشویی تمام اتوماتیک اسلامشهر

قالیشویی تمام اتوماتیک اسلامشهر

قالیشویی تمام اتوماتیک اسلامشهر

قالیشویی تمام اتوماتیک ایرانیان اسلامشهردر خدمت شماست تا تجربه ای خوب ودلنشین از شستشوی فرش وموکت ومبلمان خود داشته باشید.

ما با تجربه سالها فعالیت در این زمینه این اطمینان را به شما می دهیم که از مجموعه خدمات قالیشویی ایرانیان کمال رضایت را داشته باشید.

در قالیشویی ایرانیان استفاده از مواد شوینده با کیفیت ودرجه یک خارجی وبهره بردن ازدستگاه ها وتجهیزات شستشوی مدرن ودقت وحساسیت بالا در انجام کار به بهترین شکل ممکن موجب شده است که نتیجه نهایی کار بسیاررضایت بخش باشد.صداقت وشفافیت در ارایه خدمات سر لوحه کار ماست.تعرفه ها وخدمات ارایه شده از همان ابتدا شفاف ومشخص است.

مزایای قالیشویی تمام اتوماتیک

تحویل سریع و به موقع

انجام خدمات قالیشویی وشستشو به بهترین وتمیز ترین وجه

درصد بسیار پایین آسیب با توجه به نظارت وپیگیری واحد کنترل کیفیت

خشک شدن فرش در گرمخانه

عدم تاثیر آب وهوا در زمان تحویل

 

قالیشویی تمام اتوماتیک اسلامشهر

قالیشویی ایرانیان

قالیشویی تمام اتوماتیک ایرانیان شستشوی فرش ومبل شویی انجام میدهد.

*****قالیشویی تمام اتوماتیک اسلامشهر

قالیشویی ایرانیان به عنوان بهترین قالیشویی اسلامشهر اقدام به شستشوی انواع فرشهای ماشینی ودستبافت همراه با خدمات تکمیلی مینماید.بیشتر بخوانید

 

رفو گری قالیشویی ایرانیان02156554700

*****رفوگری و بازسازی 

در قالیشویی تمام اتوماتیک ایرانیان اسلامشهر خدمات رفو گری و بازسازی توسط پرسنل خبره وآموزش دیده انجام می گردد.بیشتر بخوانید

قالیشویی در اسلامشهر 02156354522

******لکه گیری قالی وفرش

پروسه ی لکه برداری از جمله مهمترین اقدامات قالیشویی ایرانیان میباشد که با نهایت دقت واستفاده از مواد درجه یک صورت میپذیرد.

قالیشویی در اسلامشهر 56354522

 

******رنگرزی قالی وفرش

استفاده از بهترین مواد رنگبرداری در ارائه خدمات به مشتریان نقطه تمایز ما در قالیشویی ایرانیان بهترین قالیشویی اسلامشهر میباشد.

قالیشویی ایرانیان بهترین قالیشویی در اسلامشهر در خدمت شماست.

 

******شستشوی فرش دستبافت 

استفاده از مواد درجه یک در شستشوی فرشهای دستبافت وشستشوی اصولی هر فرش با توجه به جنس آن از مهمترین نکات شستشو در قالیشویی  تمام اتوماتیک ایرانیان میباشد.بیشتر بخوانید

مبل شویی در اسلامشهر09120695407

 

*****مبل شویی ایرانیان اسلامشهر

ارائه خدمات مبل شویی در قالیشویی ایرانیان با استفاده از شامپوی خارجی وبرس ضد عفونی در منزل مشتری در حضور وی انجام میگیرد.

بیشتر بخوانید

از طریق واتساپ در خدمت شما هستیم ..
ارسال